WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy firmy abcpprzyczepy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresemwww.abcprzyczepy.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym abcpprzyczepy są podane w złotych polskich są cenami brutto (zawierają VAT).

3. Ceny prezentowane w sklepie internetowy obowiązują przy zakupach realizowanych przez internet.

4. Używamy plików Cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki Cookies były  zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Może to jednak spowodować ograniczenia w działaniu naszego serwisu. 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


5 Towary wyświetlone na stronach sklepu dostarczamy do klienta zwykle w 48 godzin firmą kurierską lub za pomocą „Poczty Polskiej”;

6. Towary z adnotacją: "Towar na zamówienie" dostępne są ciągu od 2 do 5 dni roboczych i wysyłane do Klienta po skompletowaniu zamówienia. O terminie realizacji Klient zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie, jeżeli klient dostarczy odpowiednio email lub numer telefonu do sprzedawcy.

7. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

8. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez abcprzyczepy na stronach sklepu internetowego.

9. Przesłane do nas zamówienie należy potwierdzić klikając link zwrotny w e-mailu otrzymanym ze sklepu po dokonaniu zamówienia. Jeżeli nie otrzymamy potwierdzenia w ciągu 24 godz. nasz handlowiec postara się skontaktować z Państwem za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia, abcprzyczepy odstąpi od jego realizacji po upływie 5 dni systematycznych prób nawiązania kontaktu z Zamawiającym.

10. W przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od abcprzyczepy uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, abcprzyczepy zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego. W takim przypadku klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

11. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

12. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy spedycyjnej.

13. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia, z zastrzeżeniem, że przesyłki pobraniowe o wartości przekraczającej 500 zł realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskich.

14. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. 

15. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy zawartość przesyłki nie jest uszkodzona. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół reklamacyjny i nie odbierać przesyłki.

Follow us on Facebook