Wszystkie bestsellery
  • Kredyt

  • Banner

PASY TRANSPORTOWE SIATKI
Pasy transportowe

PASY TRANSPORTOWE SIATKI

Pasy transportowe

Pas szelkowy składa się z trzech elementów części krótkiej z mechanizmem zakończonym hakiem tak zwanym napinaczem, szelki oraz taśmy zakończonej z jednej strony hakiem. Mechanizm napinacza składa się z dźwigni oraz grzechotki, w której skład wchodzi korba z zębami oraz elementem zwalniającym. 

Jak  dobrać pasy transportowe

Można je podzielić na kilka kategorii i w zależności od zastosowania należy dobrać odpowiedni rodzaj. Najbardziej popularnymi są pasy transportowe trzy punktowe,  dwuczęściowe w zależności od masy zabezpieczanego ładunku. Standardowo wytrzymują obciążenie od 4 do 5 ton.
 
Ten rodzaj pasów używany jest do transportu pojazdów na lawecie i wyróżnia się ich dwa rodzaje, pierwszy z zastosowaniem trzech kostek plastikowych oraz drugi z zastosowaniem ochraniacza gumowego. Zarówno kostki jak i ochraniacz gumowy zapobiegają osuwaniu się pasa z opony. Kolejny rodzaj pasów to uniwersalne pasy transportowe opasające towar. Pasy te różnią się rodzajem haków oraz długością taśmy opasającej, która zabezpiecza towar na kontenerach lub zamkniętych przyczepach. Haki pasują do uchwytów podłogowych w skrzyniach przyczep transportowych do przewozu towarów. 

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-15 z 19 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku